Runa Fehu

Runa Fehu

Runa Fehu to pierwsza runa, która została zrodzona z ognia. Była praprzyczyną wszystkiego – dzięki niej stopniały lody, na których miejscu pojawiła się gleba, porośnięta roślinnością. Za jej przyczyną na Ziemi zapanował dostatek.

Runa Fehu a bogactwo

Znakiem runy Fehu jest litera F, mająca symbolizować drzewo lub bydlęce rogi. Jest ona powiązana z żywiołem ziemi i ognia. Do runy przyporządkowano znak zodiaku Byka, Koziorożca i Panny. Jej opiekunem jest Frey, bóg płodności, patron szczęścia i bogactwa, dlatego też runa ma związek z bogactwem duchowym i materialnym. Odpowiada za wszelakie dochody, obfitość finansową i szczęście. Daje nadzieję, sukces i powodzenie w przedsięwzięciach. Poprzez osiągane bogactwo sprzyja poprawie poczucia własnej wartości.

Na szczęście

Runa Fehu ma zdolność do przyciągania i utrzymywania szczęścia. Przez swoje powiązania z ogniem jest runą niezwykle energetyczną, która wspiera wszystkie nasze działania. Jej energia to punkt wyjścia do zasobności i mocy wewnętrznej. Przy naszym aktywnym działaniu sprzyja pomnażaniu i zabezpieczaniu majątku.

Runa Fehu a sfera duchowa

Runa ma także związki z bogactwem duchowym. Pomaga zjednywać sobie przyjaciół oraz osiągnąć spełnienie w miłości – zarówno duchowej, jak i fizycznej. Umożliwia odnalezienie mądrego i zamożnego partnera, gwarantując rozkwit wielkiego, obopólnego uczucia. W związkach wypalonych rutyną sprzyja powrotowi namiętności i pociągu seksualnego, ułatwiając także poczęcie dziecka. Nakłania do rozkwitu miłości, przyjaźni, piękna, dobra i mądrości, które powinny być używane poprzez współczucie i wybaczenie skierowane ku innym ludziom.

Odwrócona runa

Odwrócona runa Fehu oznacza utratę posiadanych dóbr materialnych i duchowych. Ostrzega przed rozrzutnością, nakłaniając do umiaru i sprawowania kontroli nad wszystkimi sferami naszego życia.Strona Przepowiednia.pl korzysta z ciasteczek. Zgadzam się na użycie ciasteczek. więcej

Strona Przepowiednia.pl korzysta z ciasteczek. Zgadzam się na użycie ciasteczek.

Zamknij