Jak interpretować karty anielskie?

Jak interpretować karty anielskie?

Z uwagi na klarowny i często pozytywny wydźwięk, zamiast tarota często sięgamy po karty anielskie. Przydadzą się w chwilach zwątpienia, by zaczerpnąć wsparcia i poprosić o pomoc przy podejmowaniu decyzji.

Czym się różnią od tarota?

Wiele osób zaczyna się w pewnym momencie obawiać korzystania z klasycznych kart tarota, bowiem pozostawiają one sporo niedomówień, zwłaszcza dla osób nie posiadających specjalnych predyspozycji w tym kierunku. Panująca wokół nich atmosfera tajemnicy sprawiła, że powstały niezwykłe karty anielskie, które są bezpieczne i przepełnione pozytywną energią, a jednocześnie każdy może z nich skorzystać, bez obaw o mylne odczytanie znaków czy problemy z ich rozszyfrowaniem. Rady zawarte na tych kartach są konstruktywne i pomagają przy podejmowaniu decyzji, a do tego przesłanie jest też mocno intuicyjne, więc poza bazową informacją każda osoba z pewnością odbierze też sygnały dopasowane bezpośrednio do siebie.

karty anielskie

Interpretacja symboliki i własne domysły

Większości symboli, które posiadają karty anielskie jest prosta w odbiorze. Na przykład drzewo będzie się wiązało z rodziną i tradycją, skrzydła to możliwość rozwoju, gwiazdy to poszukiwanie śmiałych planów i dobrej passy, a serce to sygnał, by otworzyć się na uczucia. Jak widać interpretacja nie jest trudna i większości rzeczy domyślimy się sami, nawet bez żadnych objaśnień. Najważniejsze jest jednak zachowanie podczas korzystania z tych kart otwartego umysłu – w trakcie ich stawiania można zadawać pytania, a poza oczywistymi odpowiedziami wynikającymi z symboli należy się zastanowić czy pewne elementy nie nawiązują stricte do nas i naszego życia. Z pewnością każdy może jednak bez żadnych obaw korzystać z tych kart by uzyskać pomoc w ważnych, życiowych decyzjach.Strona Przepowiednia.pl korzysta z ciasteczek. Zgadzam się na użycie ciasteczek. więcej

Strona Przepowiednia.pl korzysta z ciasteczek. Zgadzam się na użycie ciasteczek.

Zamknij