Co przyniesie niebieska pełnia w Wadze

Co przyniesie niebieska pełnia w Wadze

Znaki zodiaku są bardzo mocno skorelowane z pełniami księżyca. Raz na 3 lata zdarza się, że pełnia księżyca występuje dwukrotnie, podczas trwania okresu danego znaku zodiaku. W tym roku również wystąpi takie zjawisko i już 19 kwietnia, będzie można spotkać się ze zjawiskiem o nazwie niebieska pełnia w Wadze.

Znaczenie drugiej pełni

Ciężko jednoznacznie stwierdzić jaki wpływ na ludzki organizm ma takie zjawisko. Jednak z obserwacji wynika, że druga pełnia oznacza dwukrotne wzmocnienie danego znaku i wszystkich tematów, które mu towarzyszą. Jeśli jest ktoś urodzony pod znakiem zodiaku, jakim jest Waga, to z pewnością okres pomiędzy pełniami był dla niego bardzo napięty i zapamięta go przez długi czas. Warto zwracać uwagę na takie rzeczy, ponieważ będzie można lepiej przygotować się do tego, co przyniesie los.

Co przyniosła niebieska pełnia w Wadze

Okres pomiędzy pierwszą i drugą pełnią był to okres równowagi w relacjach, a także między innymi sferami życia. Pełnia, która ma mieć miejsce 19 kwietnia, będzie końcem tego okresu i warto przygotować się na ten moment. Słońce w tym okresie będzie znajdowało się bardzo blisko Urana, przez co wiele osób może być bardziej zbuntowanych i gotowych na zmiany. Jest to ciekawe zjawisko, ale bardzo dużo osób, właśnie w tym okresie postanawia sobie, że zacznie ćwiczyć na siłowni, biegać, a także zmieni pracę. Jest to oczywiście spowodowane tym zjawiskiem. Warto zwrócić uwagę również na znaczenie pełni w życiu Wag. Przewidywania będą takie same jak miesiąc temu, więc można powiedzieć, że wiadomo, co się wydarzy. Jednak wtedy była to wielka niewiadoma i ciężko czasami dostrzec zachodzące zmiany. Aktualnie będzie można bardziej skupić się na zmianach.

Wpływ drugiej niebieskiej pełni w Wadzie na inne znaki

Druga pełnia nie będzie miała wpływu tylko na osoby z tego znaku zodiaku. Warto zwrócić uwagę, że każdy jest podatny na zmiany położenia Księżyca, a także Słońca względem Ziemi. Można na podstawie obserwacji ustalić, jakie są najczęstsze objawy drugiej pełni w tym samym znaku zodiaku.
1. Utrudnione podejmowanie decyzji
2. Zwiększony poziom irytacji
3. Zwiększona ilość popełnianych przestępstw, morderstw, itd.
4. Zwiększone dolegliwości bólowe
5. Nasilenie się objaw chorób psychicznych

Jak widać z powyższego opisu, okres ten nie jest dobry na wszelkiego rodzaju operacje i zabiegu. Podczas niebieskiej pełni warto skupić się na sobie i oczekiwać lepszego momentu na ważne decyzje. Jeśli ktoś w tym okresie zamierza się oświadczyć lub podejmować inne ryzykowne decyzje to lepiej odłożyć to na później. Ludzie zdenerwowani mogą nie myśleć racjonalnie i oświadczyny mogą się nie udać.

Niebieska pełnia w Wadze będzie miała miejsce 19 kwietnia. W tym okresie warto zwrócić uwagę na to, co dobrego niesie za sobą to zjawisko. Wagi będą mogły zacząć swoje przewidywania ponownie, jednak teraz będzie im łatwiej ustalić jakie zmiany zajdą w ich życiu. Osoby z innych znaków zodiaku też odczują to zjawisko i będą bardziej zdenerwowane, a także zirytowane.



Strona Przepowiednia.pl korzysta z ciasteczek. Zgadzam się na użycie ciasteczek. więcej

Strona Przepowiednia.pl korzysta z ciasteczek. Zgadzam się na użycie ciasteczek.

Zamknij