Najlepsze książki o astrologii

Najlepsze książki o astrologii

Książki o astrologii są bardzo ważnym elementem zdobywania wiedzy o otaczającym nas świecie. Pozwalają zdobyć wiedzę na temat wpływu położenia ciał niebieskich na wydarzenia z naszego życia. Dzięki książkom o astrologii jesteśmy w stanie poznać swoje nowe oblicze, zrozumieć różne życiowe sytuacje czy wreszcie w odpowiedni sposób zaplanować swoją przyszłość.

O czym traktują książki o astrologii?

Astrologia jest bardzo szeroką dziedziną nauki. Próbując opisać ją najprostszymi słowami, moglibyśmy powiedzieć, że zajmuje się wpływem położenia ciał niebieskich na otaczający nas świat. Jest to oczywiście duże uproszczenie. Chcąc poszerzyć swoją wiedzę i poznać tę fascynującą dziedzinę bliżej, powinniśmy sięgnąć po popularne książki o astrologii. Początkowo, gdy nasz zasób informacji nie jest jeszcze zbyt duży, możemy skupić się na literaturze prostszej i bardziej ogólnej. Wraz ze stopniem wtajemniczenia każdy znajdzie najbardziej odpowiednią dla siebie dziedzinę astrologii i będzie poszukiwał książek dotyczących tylko tej wybranej części.

Vademecum Astrologii – podstawowa wiedza dla pasjonatów

Jak już wspominaliśmy, książki o astrologii można podzielić na te ogólne, przeznaczone dla początkujących, jak i te skoncentrowane na konkretnej dziedzinie. Vademecum Astrologii Krystyny Konaszewskiej-Rymarkiewicz bez wątpienia należy do tych pierwszych. W książce znajdziemy zbiór wstępnych informacji pozwalających w podstawowym zakresie zrozumieć astrologię. Po jej przeczytaniu zdobędziemy praktyczną wiedzę i umiejętności, które będziemy mogli wykorzystać każdego dnia w naszym życiu. Podręcznik w bardzo prosty i przystępnym sposób uczy między innymi interpretacji horoskopów. Jest to bardzo użyteczna umiejętność, pozwalająca nam planować nasze życie w zgodzie gwiezdnym porządkiem

astrologia

Astrologia horarna i elekcyjna – astropsychologia w praktyce

Podstawą do napisania tej książki były rytmy astrologiczne sterujące naszym życie i psychiką. Wynikają one bezpośrednio z ułożenia przypisanych nam ciał niebieskich. Rytmy są nieodłącznym elementem naszego funkcjonowania, a ich zrozumienie leży u podstaw osiągnięcia przez nas szczęście i spełniania. Astrologia horarna i elekcyjna Krystyny Konaszewskiej-Rymarkiewicz jest uniwersalnym poradnikiem zawierającym podstawowe informacje z tego zakresu astrologii.

Astrologia porównawcza

Astrologia porównawcza Krystyny Konaszewskiej-Rymarkiewicz to pozycja obowiązkowa dla każdego adepta astrologii. Umiejętność doboru partnerów i współpracowników w zależności od przypisanych im ciał niebieskich jest bardzo użyteczne z praktycznego punktu widzenia. Wiedza taka pozwala nam być bardziej szczęśliwym w życiu i bardziej efektywnym w pracy. Książki o astrologii – ogrom wiedzy do zdobycia Astrologia jest dziedziną bardzo obszerną, a zarazem niesamowicie fascynującą. Jeśli zależy nam na poszerzeniu naszych horyzontów i świadomości, warto znać chociaż podstawowe informacje. Szeroki wybór książek o astrologii daje nam na to szanse w zakresie zależnym od naszej wiedzy i chęci.Strona Przepowiednia.pl korzysta z ciasteczek. Zgadzam się na użycie ciasteczek. więcej

Strona Przepowiednia.pl korzysta z ciasteczek. Zgadzam się na użycie ciasteczek.

Zamknij